Grupa UNIQA Austria jest jedną z wiodących grup ubezpieczeniowych w Europie Środkowej.

zatrudnia ponad 22 000 pracowników i agentów
obsługuje prawie 8,7 mln Klientów
sprawuje pieczę nad ponad 16,5 milionami umów ubezpieczeniowych
Grupa oferuje swoje produkty i usługi za pośrednictwem różnych kanałów dystrybucji – sieci oddziałów, przedstawicielstw i agencji generalnych, brokerów, banki i instytucje finansowe, a także poprzez sprzedaż bezpośrednią. UNIQA jest aktywna w sprzedaży ubezpieczeń z wszystkich grup - jest liderem na rynku ubezpieczeń osobowych oraz jednym z największych ubezpieczycieli majątkowych w Austrii.

Grupa UNIQA Austria jest koncernem o międzynarodowym zasięgu, świadomym potencjału, jaki mają do zaoferowania wschodzące rynki środkowo- i wschodnioeuropejskie. Aktualnie UNIQA -poza Austrią - jest obecna, za pośrednictwem UNIQA International Beteiligungs-Verwaltungs GmbH w 19 krajach: Albanii, Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Czarnogórze, Chorwacji, Czechach, Kosowie, Liechtensteinie, Macedonii, Polsce, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii, Szwajcarii, na Ukrainie, na Węgrzech, we Włoszech oraz w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

W Austrii w ramach Grupy UNIQA działają:

spółka giełdowa UNIQA Insurance Group AG
UNIQA Sachversicherung AG
UNIQA Personenversicherung AG
Raiffeisen Versicherung AG
Salzburger Landes-Versicherung AG
CALL DIRECT Versicherung AG
FinanceLife Lebensversicherung AG oraz inne podmioty usługowe i finansowe.
UNIQA Insurance Group AG jest także centralnym reasekuratorem dla zagranicznych spółek holdingu. Doświadczenia Grupy UNIQA Austria, obecnej na rynkach krajów Europy Środkowej i Wschodniej pokazały, jak istotne jest zachowanie indywidualnego charakteru i niezależności siostrzanych spółek. Zadaniem holdingu jest tworzenie narzędzi, które pozwolą w pełni korzystać z efektów synergii, uwzględniając jednocześnie unikalność lokalnych rynków i potrzeb.


Zgłoś szkodę w:

UNIQA

801 597 597
lub
42 666 65 00


Formularz on-line

Najlepsze ubezpieczenia w jednym miejscu!                       Radom ul. Kelles-Krauza 9